Warszawa,
16
stycznia
2019
|
16:54
Europe/Warsaw

800. Actros dla firmy Demotrans

14 grudnia 2018 roku w siedzibie dealera Mercedes-Benz, Auto Partner J.A Garcarek, odbyło się uroczyste przekazanie 800. Actrosa firmie Demotrans. Ozdobiony okolicznościowym oklejeniem pojazd był jednym z 209 Actrosów odebranych w tym roku przez przewoźnika z Oleśnicy.

Kluczyk do 800. Actrosa odebrał Właściciel Demotransu, Paweł Kaleta

Jestem naprawdę zaskoczony taką wyjątkową oprawą tego wydarzenia.Kiedy w 2009 roku po raz pierwszy wszedłem do firmy Panów Jana i Andrzeja Garcarków, nie wiedziałem, że to będzie początek tak udanej współpracy. Po tych dziewięciu latach mogę z przekonaniem powiedzieć, że to był dla nas naprawdę dobry dzień - mówił Paweł Kaleta.

To dla nas wyjątkowy moment, jestem bardzo szczęśliwy, że spotkaliśmy na naszej drodze zawodowej takiego przedsiębiorcę jak właściciel firmy Demotrans i że mogliśmy zaprosić go do świata marki Mercedes-Benz – powiedział Jan Garcarek – Życzę Panu i nam dalszej tak spokojnej i perfekcyjnej współpracy jak dotąd.

Uroczyste wydanie 800. Actrosa uświetnił też pokaz krótkiego filmu – kroniki współpracy kaliskiego dealera Mercedes-Benz z firmą Demotrans.

Jesteśmy dumni, mając takiego klienta jak Demotrans i z tego miejsca chciałbym serdecznie pogratulować tego historycznego wyniku, jakim jest 800. Actros, którego właśnie przekazujemy. To rezultat dziewięcioletniej współpracy i mam nadzieję, że będzie się ona nadal rozwijać. Jestem przekonany, że zarówno ten zaawansowany technologicznie i oszczędny pojazd, jak i obsługa ze strony firmy Auto Partner nadal będą spełniać w stu procentach oczekiwania firmy Demotrans - powiedział Przemysław Rajewski, dyrektor zarządzający Mercedes-Benz Trucks.

Firma Demotrans z Oleśnicy zajmuje się transportem międzynarodowym i spedycją. W ramach transakcji w 2018 roku Demotrans odebrał 209 pojazdów Mercedes-Benz Actros 1845. Wszystkie samochody zostały wyposażone w silnik OM 471 drugiej generacji spełniający normę emisji Euro VI, generującym moc 450 KM oraz dysponujący momentem obrotowym 2200 Nm. Wszystko dopełnia zautomatyzowana skrzynia biegów Mercedes PowerShift 3 oraz systemem Predictive Powertrain Control (PPC). Ponadto samochody posiadają kabinę BigSpace z płaską podłogą i dwoma łóżkami.