09
grudnia
2015
|
01:00
Europe/Warsaw

Beagle na pokładzie: Snoopy jeździ teraz Klasą V

Od ich nowego auta wspanialsza jest tylko ich przyjaźń: od teraz Charlie Brown i Snoopy będą podróżowali Mercedesem Klasy V. Mercedes-Benz Vans wspiera europejską promocję filmu „Fistaszki” - pierwszej trójwymiarowej ekranizacji kultowego komiksu - specjalną kampanią marketingową.

- Cieszymy się, że nasza Klasa V może towarzyszyć premierze nowego filmu „Fistaszki”. Wierzymy, że największy z osobowych Mercedesów świetnie pasuje do zabawnych perypetii Charliego, Snoopy'ego i spółki - tak lubianych przez małych i dużych. Zwłaszcza rodziny doceniają wysoki poziom bezpieczeństwa Klasy V i jej komfortową, przestronną kabinę, połączone z dynamiczną stylizacją - mówi Nicolai Berger, szef komunikacji marketingowej i informacji produktowych Mercedes-Benz Vans. 

 
Mercedes-Benz Vans będzie wspierać promocję filmu na 15 rynkach Europy

Głównym elementem kampanii marketingowej jest specjalna reklama Klasy V pt. „Snoopy i jego wielka wyprawa. Dołącz do niej”. Snoopy, Charlie Brown i pozostali bohaterowie „Fistaszków” wyruszają w niej w podróż swoją klasą V. Klip jest prezentowany m.in. w mediach społecznościowych Mercedes-Benz oraz w internecie, pod adresem: www.mercedes-benz.pl/fistaszki
Kampanię uzupełnią reklamy i bannery internetowe Klasy V.

Kolejnym elementem kampanii będzie zorganizowana przez wytwórnię 20th Century Fox trasa promocyjna „Fistaszków”, w której weźmie udział specjalnie oklejona Klasa V. W ramach wyprawy ekipa filmowa objedzie nią niemal całe Niemcy - ich wyprawa rozpoczęła się 27 listopada od Rostocku i Lubeki. 

- Fanom „Fistaszków” - zarówno dzieciom, jak i dorosłym - chcemy uprzyjemnić oczekiwanie na oficjalną premierę filmu reklamami telewizyjnymi i innymi naszymi działaniami promocyjnymi - dodaje Nicolai Berger.

O filmie „Fistaszki”

„Fistaszki” to pierwszy animowany film 3D bazujący na kultowym komiksie autorstwa Charlesa M. Schulza. Za jego produkcję odpowiada studio Blue Sky i jedna z najsłynniejszych wytwórni filmowych - 20th Century Fox. Premiera „Fistaszków” w polskich kinach odbędzie się 1 stycznia 2016 r.
Charlie Brown, Snoopy, Lucy, Linus i reszta gangu „Fistaszków” debiutują na wielkim ekranie w nowym wydaniu, w najnowocześniejszej animacji 3D. Charlie Brown, najbardziej uroczy nieudacznik i pechowiec na świecie, wyrusza w heroiczną wyprawę, a jego najlepszy przyjaciel - ukochany beagle Snoopy - wznosi się ku niebu, by zmierzyć się ze swoim wielkim przeciwnikiem, Czerwonym Baronem.

Dzięki wyobraźni Charlesa M. Schulza i twórcom „Epoki lodowcowej” ze studia Blue Sky film „Fistaszki” udowodni, że każdy pechowiec ma swoje 5 minut. 

Kontakt: 

Aleksander Rzepecki Tel. +22 / 312 72 23, 
aleksander.rzepecki@daimler.com