19
kwietnia
2013
|
02:00
Europe/Warsaw

Biegnij z gwiazdami i wygraj Nowego Mercedesa CLA

Już w najbliższy weekend rusza ORLEN Warsaw Marathon. Mercedes-Benz jako partner maratonu jest także fundatorem głównej nagrody w konkursie. Każdy kto ukończy bieg na 10 km lub 42 km i odpowie na pytania w aplikacji na stronie www.orlenmarathon.pl, może wygrać Nowego Mercedesa CLA. W biegu udział wezmą także ambasadorzy marki Mercedes-Benz – Justyna Kowalczyk i Marcin Dorociński.

Aby wygrać Nowego Mercedesa CLA należy wziąć udział w trzyetapowym konkursie. W  pierwszym etapie należy odpowiedzieć na serię pytań w specjalnej aplikacji na stronie www.orlenmarathon.pl. Drugi etap to udział w biegu na dystansie maratonu lub 10 km i ukończenie go. Ostatni, trzeci etap odbędzie się na scenie w pobliżu mety biegów, w którym wezmą udział najlepsi zawodnicy po pierwszym etapie.

Gwiazdorska obsada biegu na 10 km

Justyna Kowalczy – czterokrotna zdobywczyni Pucharu Świata, Mistrzyni Olimpijska, dwukrotna mistrzyni świata i czterokrotna medalistka olimpijska – powszechnie znana biegaczka narciarska, wystartuje razem z nami. Jednak tym razem zmierzy się z odległością 10 km biegnąc po głównych ulicach Warszawy. Jesteśmy ciekawi czy uda Wam się wygrać z Justyną Kowalczyk i dobiec na metę przed sportsmenką.

Druga postać reprezentująca Mercedes-Benz to Marcin Dorociński. Wspaniały aktor, którego pasją jest właśnie bieganie. Z chęcią wziął udział w tak wielkiej imprezie jaką jest ORLEN Warsaw Marathon. Co więcej, maraton jest inaugacją współpracy pomiędzy Mercedes-Benz a Marcinem Dorocińskim, który jest ambasadorem Nowego Mercedesa CLA.

W najbliższy weekend Mercedes-Benz zaprasza do odwiedzin ORLEN Warsaw Marathon. Oprócz gwiazd reprezentujących markę, będzie można zobaczyć model CLA w specjalnie do tego przygotowanym pawilonie. Tam też każdy z fanów będzie miał okazję spotkać się z gwiazdami reprezentującymi naszą firmę.