Warszawa,
13
czerwca
2018
|
15:24
Europe/Warsaw

Diesel Truck z tytułem Dealera Roku 2017 Mercedes-Benz Trucks

Wysoka jakość obsługi, zaufanie klientów i ciężka praca to kluczowe elementy sukcesu dla każdej firmy. Takie kryteria spełnia firma Diesel Truck Sp. z o.o., który otrzymała tytuł Dealera Roku 2017 sieci Autoryzowanych Dealerów Mercedes-Benz Trucks.

Ocena jakości sieci dealerskich odbywa na podstawie punktowanych czterech obszarów:

- realizacja celów/ zdolność do generowania wzrostu biznesu- wyniki finansowe dealera- satysfakcja klienta we współpracy z dealerem- dedykacja/zaangażowanie dealera

Dealer, który w wybranej kategorii uzyska największa liczbę punktów, otrzymuje tytuł dealera roku. W kategorii samochodów ciężarowych firma Diesel Truck zajmuje od wielu lat czołowe pozycje.

Cieszymy się, że tytuł Dealera Roku Mercedes-Benz Trucks otrzymała firma Diesel Truck, która od lat wykazuje zaangażowanie, wysoką jakość obsługi klienta – mówi Przemysław Rajewski, Managing Director Mercedes-Benz Trucks Polska. Jako Mercedes-Benz Trucks dążymy do ciągłej poprawy oferowanych przez nas usług i chcemy zagwarantować w każdym punkcie serwisowym i sprzedażowym jakość Mercedesa. Dlatego co roku wyróżniamy jednego z naszych Dealerów za jego osiągnięcia, realizację celów i satysfakcję klientów.

Diesel Truck Sp. z o.o. posiada dwie lokalizacje sprzedażowe oraz serwisowe – Ołtarzewie oraz w Strykowie. Dealer ten wyróżnił się we wszystkich kategoriach. Może się on pochwalić wzrostem sprzedaży, rentownością i najwyższymi notami za dedykację i współpracę z Mercedes-Benz Polska, a także wysoką jakością w dziedzinie obsługi klienta.