Warszawa,
25
lutego
2020
|
15:52
Europe/Warsaw

Drugi odcinek podkastu „Pół godziny z gwiazdą” – Andrzej Bargiel opowiada o codziennej eksploatacji elektrycznego EQC

W sieci jest już dostępny drugi odcinek podkastu „Pół godziny z gwiazdą”. Pionierski program polskiego oddziału Mercedes-Benz to propozycja nie tylko dla entuzjastów motoryzacji. Tym razem bohaterem odcinka będzie skialpinista Andrzej Bargiel, który opowiada o swoich doświadczeniach z codziennej eksploatacji elektrycznego SUV-a EQC 400. W ciągu niewiele ponad pół roku przejechał nim 20 000 km.

„Pół godziny z gwiazdą” odpowiada na nowy fenomen świata mediów – podkasty, które zarówno w Polsce, jak i na świecie cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego, bo są po prostu wygodne: można ich słuchać w domu, podczas jazdy samochodem albo na spacerze, o dowolnej porze. Badanie opracowane niedawno dla Tandem Media wskazuje, że podkastów słucha ponad 1/4 polskich internautów.

Podkasty są cenione za walory dziennikarskie i powstają na najróżniejsze tematy – również na temat samochodów. Podkast Mercedes-Benz jest adresowany do wszystkich, którzy pogłębić swoją wiedzę o motoryzacji, kupić auto lub poznać tajniki innowacyjnych rozwiązań.

Bohaterem drugiego odcinka podkastu „Pół godziny z gwiazdą” jest Andrzej Bargiel, uznany narciarz górski i himalaista, pierwszy człowiek w historii, który zjechał na nartach z wierzchołków K2 oraz Broad Peak. W audycji opowiada on o swoich doświadczeniach z eksploatacji pierwszego w pełni elektrycznego modelu marki produktowo-technologicznej EQ – SUV-a EQC 400. W ciągu 8 miesięcy przejechał nim aż 20 000 km, po polskich i zagranicznych drogach. Co go zachwyciło, a co wymagało przyzwyczajenia?

Audycji można wysłuchać pod adresami:

Spotify: https://open.spotify.com/episode/0qFx8Jq9XNpL7oZNDgwUVC

iTunes: https://podcasts.apple.com/pl/podcast/2-20-000-elektrykiem/id1491733124?i=1000466524880

Soundcloud: https://soundcloud.com/user-421742932/2-20-000-elektrykiem