14
lipca
2015
|
02:00
Europe/Warsaw

Iwona Blecharczyk, Mietek i przyjaciele, czyli gwiazdy Mercedesa na Master Truck 2015

Iwona „Trucking Girl” Blecharczyk wraz z fundacją Trans.org, promocyjny Actros 1851LS „Mietek”, flota ciężarówek spod znaku „Gwiazdy” oraz nowy portal społecznościowy RoadStars – to tylko niektóre z licznych atrakcji na ekspozycji Mercedes-Benz. A wszystko to podczas 11. Międzynarodowego Zlotu Master Truck w Nowej Wsi Polskiej pod Opolem.

 
Ekspozycję Mercedes-Benz podczas zlotu Master Truck zorganizuje Grupa Wróbel – sieć salonów i serwisów Gwiazdy w południowo-zachodniej Polsce. Obejmie ona kilka elementów. Najważniejszymi gośćmi będą oczywiście ciężarowe Mercedesy – Actrosy, Atego, Arocs oraz spokrewniony Fuso Canter. Szczególnie okazale prezentować się będzie Actros 1851 LS „Mietek” – popularny w prasie komiksowy Show Truck, będący zajawką portalu społecznościowego RoadStars, a tym samym głównym bohaterem najnowszych kampanii reklamowych Mercedesa w Polsce. To na nim będą się odbywać główne konkursy z udziałem Gwiazdy – takie jak tradycyjne przeciąganie pojazdu liną i konkurs wiedzy. 

 

Goście Master Truck będą również mogli poćwiczyć tężyznę fizyczną na siłowni dla truckerów przygotowanej przez Fundację Truckers Life – partnera firmy Mercedes-Benz Polska, która jest sponsorem programu zakładania takich siłowni w całym kraju. Dzięki owocnej współpracy udało się już otworzyć 6 siłowni, a w tym roku planowanych jest co najmniej kolejnych 15. Obiekty te rozlokowane są zarówno przy dużych stacjach benzynowych, jak i przy wybranych serwisach Mercedes-Benz. Poprawne ćwiczenia na siłowni zaprezentuje ambasadorka programu, Iwona „Trucking Girl” Blecharczyk, która wystąpi również w roli prowadzącej konkursy. A tych będzie wiele– poza wspomnianymi wyżej, w rozstawionej siłowni odbęda się m.in. zmagania dwóch drużyn popularnych blogerów motoryzacyjnych – Rafała Zazuniuka oraz Marcina Woźniaka. Trucking Girl wystąpi w roli jutorki. 

 

Podczas Zlotu będzie możliwość zarejestrowania się w najnowszym portalu społecznościowym dla kierowców – RoadStars. RoadStars to nie tylko źródło zdobywania trakerskiej wiedzy i wymieniania się informacjami. To także świetna okazja dowzięcia udziału licznych akcjach marketingowych, w ramach których przewidziane są atrakcyjne nagrody dla uczestników! Dodatkowo, na wszystkich którzy się zarejestrują, czekać będzie smakowita niespodzianka.

 

Wszystkie te atrakcje uzupełnią liczne gry i zabawy dla dzieci i dorosłych. Na gości czekać będą eksperci Mercedes-Benz, którzy chętnie przybliżą im fascynujący świat samochodów ciężarowych.

 

Jak co roku, największy polski zlot pojazdów użytkowych odbędzie się na terenie Autodromu w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem. Organizatorzy spodziewają się spodziewać kilkudziesięciu tysięcy miłośników motoryzacji z kilkunastu krajów, którzy podziwiać będą setki pięknych pojazdów.

 

Kontakt: 

Aleksander Rzepecki Tel. +22 / 312 72 23,
aleksander.rzepecki@daimler.com