12
października
2016
|
02:00
Europe/Warsaw

Karol Kłos nowym ambasadorem marki Mercedes-Benz

Karol Kłos, jeden z najbardziej znanych i utytułowanych polskich siatkarzy, został ambasadorem marki Mercedes-Benz. Nowe GLC Coupé odebrał w olsztyńskim salonie autoryzowanego dilera Mercedes-Benz: w firmie Auto-Idea.

 

Karol Kłos od zawsze był pasjonatem samochodów spod znaku trójramiennej gwiazdy. Dokładnie 3 lata temu kupił najbardziej sportowego spośród kompaktowych Mercedesów: Klasę A 45 AMG. Był to też pierwszy egzemplarz tego modelu, który wyjechał z salonu olsztyńskiego dealera. Karol i „Gwiazda” od początku przypadli sobie do gustu. Dlatego też Bogusław Kowalski, prezes firmy Auto-Idea, zaproponował siatkarzowi rolę ambasadora marki Mercedes-Benz.

 

Od 3 października sportowiec jeździ modelem GLC Coupe, którego polska premiera odbyła się zaledwie kilka dni wcześniej. Model, który nigdy wcześniej nie występował w palecie Mercedesa, łączy w sobie zdolności off-roadowe, dynamikę coupé i moc SUVa.

 

-„Bardzo się cieszę, że będę mógł na co dzień korzystać z takiego samochodu jak nowe GLC Coupé. Oczywiście moje A 45 AMG pozostanie w rodzinie, bardzo się już zżyłem z tym samochodem” – podsumowuje Karol.