Warszawa,
23
czerwca
2016
|
02:00
Europe/Warsaw

Klasa V - zwycięzca kategorii Minibus Fleet Cars&Vans 2016

Podsumowanie

22-go czerwca 2016 odbyła się gala finałowa plebiscytu Fleet Cars&Vans 2016. Testy przeprowadzane przez decydentów flotowych i menadżerów na Torze Kielce pozwoliły wyłonić zwycięzców poszczególnych kategorii – w tym Klasę V, która zwyciężyła w kategorii „Minibus”.

Test Fleet Cars&Vans, który został zorganizowany na Torze Kielce przy współpracy ze szkołą jazdy Driving Experience, był niepowtarzalną okazją do sprawdzenia samochodów w pełni bezpiecznych warunkach i pod okiem doświadczonych instruktorów. Poza samymi jazdami, dla samochodów dostawczych przygotowane zostały specjalne próby, mające pomóc ocenić kluczowe cechy z punktu widzenia samochodów osobowych. Auta musiały wykazać się w próbach zwrotności, teście przestrzeni ładunkowej, kabiny pasażerskiej, ale również zostały poddane ocenie pod kątem przewidywanych kosztów eksploatacji, cen zakupu oraz wartości rezydualnej.

W kategorii Minibus, wzorowo poradziła sobie Klasa V, zwyciężając bezdyskusyjnie w ocenie jury – jury w pełni złożonego z menadżerów flotowych i decydentów – a więc ludzi, którzy mają bezpośrednią styczność z parkiem pojazdów w firmach.

Z radością gratulujemy Klasie V zdobytego wyróżniania i czekamy na kolejne nagrody w tym roku.