25
czerwca
2014
|
02:00
Europe/Warsaw

Klasa V nadjeżdża do Polski

Już od 28 czerwca nową Klasę V będzie można podziwiać nad Wisłą. Tego dnia najnowszy van spod znaku Gwiazdy zaprezentuje się publice w Stacji Mercedes na warszawskim Powiślu. Od kolejnego poniedziałku z pojazdem będzie się można zapoznać w salonach Mercedes-Benz w całej Polsce.

Nowa Klasa V to prawdziwy Mercedes wśród vanów – pierwszy tak dobrze wyposażony i tak komfortowy pojazd w segmencie, dostępny na naszym rynku. W najbliższą sobotę każdy zainteresowany sam się o tym przekona na warszawskim Powiślu w Stacji Mercedes. Trzy egzemplarze tego pojazdu będą stanowiły reprezentację różnorodności wersji modelu. W razie pytań, fachowych porad udzielą znajdujący się na miejscu mobilni sprzedawcy Mercedes-Benz.

Piątkowa prezentacja Klasy V w Stacji Mercedes będzie stanowić wstęp do ogólnopolskich premier odbywających się u wszystkich dealerów w kraju. Od 30 czerwca, ekspozycyjne egzemplarze tego modelu trafią do autoryzowanych salonów sprzedaży Mercedes-Benz, gdzie będzie się można z nimi zapoznać.

Wraz z premierą Klasy V, Mercedes-Benz na nowo zdefiniował pojęcie vana. Największy członek rodziny ze Stuttgartu mieści do ośmiu osób i łączy wzorową funkcjonalność z jakością, komfortem, wydajnością oraz poziomem bezpieczeństwa, jakie wyróżniają samochody spod znaku trójramiennej gwiazdy. To propozycja dla tych, którzy cenią wyjątkową przestronność, ale nie kosztem stylu czy wygody.

Nową Klasę V można zamawiac u dealerów już teraz. Cena modelu zaczyna się od 132.700 zł netto.

Kontakt:

Aleksander Rzepecki Tel. +22 / 312 72 23
aleksander.rzepecki@daimler.com