21
października
2015
|
02:00
Europe/Warsaw

Klasa V z pakietem AMG na targach Fleet Market

Podczas targów flotowych Fleet Market (24 listopada) w Warszawie zaprezentowana zostanie Klasy V z pakietem AMG. Będzie to polska premiera nowej odsłony najbardziej luksusowego vana na rynku.

Klasa V z pakietem AMG wyróżnia się nowymi elementami wyposażenia, które dodatkowo podkreślają indywidualny charakter modelu i jego atrakcyjność w oczach nowych grup odbiorców. Pakiet AMG obejmuje nowe zderzaki i spojler na klapie tylnej, charakterystyczne osłony progowe, a także 19-calowe obręcze AMG z lekkich stopów. Jego wyrazista stylizacja nawiązuje do sportowych modeli Mercedes-AMG i kładzie jeszcze mocniejszy akcent na unikalny design Klasy V oraz jej dynamizm.  Równocześnie bogate wyposażenie z zakresu komfortu można będzie uzupełnić o niedostępne wcześniej dodatki: panoramiczny dach, obszerną konsolę środkową ze zintegrowaną lodówką i podświetlanymi diodowo pojemnikami na napoje, dwa uchwyty na iPada oraz wentylację i ogrzewanie tylnych siedzeń. Nowa Klasa V z pakietem AMG dostępna będzie w salonach Mercedes-Benz od przyszłego roku.

Pojazd ten podziwiać będzie można po raz pierwszy w Polsce podczas targów flotowych Fleet Market, odbywających się w Warszawskim Centrum Expo XXI w dniu 24 listopada br. 

Ekspozycja Mercedes-Benz obejmie również inne pojazdy. Zwiedzający zobaczą także Vito Furgon 111 CDI z zabudową serwisową oraz większego brata Klasy V – Sprintera. Ten, w wersji 313 CDI wyposażony będzie w specjalistyczną zabudowę kurierską, cieszącą się coraz większym zainteresowaniem flot działających w tej branży.

Kontakt: 

Aleksander Rzepecki Tel. +22 / 312 72 23,
aleksander.rzepecki@daimler.com