12
września
2012
|
02:00
Europe/Warsaw

Liczna atrakcje na Vervie Street Racing zapewnia Mercedes-Benz

Sport i legenda to połącznie, które wyzwala uśmiech na twarzy fana motoryzacji. Mercedes-Benz zagwarantuje spełnienie obydwu tych czynników. Mika Hakkinen – specjalny gość niemieckiej marki pojawi się na ulicach stolicy by zaprezentować publiczności swoje wielkie umiejętności. Każdy będzie miał okazję spotkać dwukrotnego mistrza Formuły 1 i wziąć jego autograf. Co więcej, zobaczymy go za sterami Nowej Klasy A oraz SLS GT3.

Verva Street Racing to także emocje. Czyste i niczym nieograniczone. To miejsce idealne dla AMG. Fani motoryzacji, którzy zbiorą się w Warszawie, będą mieli niesamowitą okazję do tego by na własne oczy ujrzeć wszystkie modele AMG. Począwszy od unikalnych modeli, jakimi są SLS GT3 Mika Hakkinen czy Klasa C DTM FL, a kończywszy na rzadkich na polskich drogach okazach jak najnowsza klasa G 63 AMG czy C 63 AMG Black Series. Te i wiele innych aut będzie można obejrzeć na ulicach Warszawy w specjalnych strefach przygotowanych przez Mercedes-Benz. Auta będzie można zobaczyć w trzech miejscach: przed Teatrem Wielkim, w Paddocku AMG oraz w Strefie Salonowej – gdzie znajdzie się ekspozycja AMG oraz Pawilon Nowej Klasy A. Wszystkie miejsca zostały pokazane w specjalnej mapce, która w przystępny sposób obrazuje rozmieszczenie poszczególnych stref na terenie imprezy.

Dodatkową atrakcją tegorocznej edycji Vervy Street Racing jest rynkowa premiera Nowej Klasy A. „Wow! Puls nowej generacji. Nowa Klasa A” to slogan, który idealnie wpisuje się w wydarzenia, które czekają na fanów motoryzacji w samym sercu Warszawy. Mercedes-Benz przygotował specjalny pawilon poświecony Nowej Klasie A, w którym każdy będzie mógł nie tylko obejrzeć z zewnątrz, lecz także zasiąść za kierownicą najmniejszego modelu Mercedes-Benz.

Wśród licznych atrakcji wymienić należy także specjalny blok Mercedes-Benz i AMG, gdzie ambasadorzy marki tacy jak Anna Mucha, Michał Żebrowski czy Mateusz Kusznierewicz usiądą za kierownicą najnowszej Klasy A. Zbliżająca się Verva Street Racing to gwarancja niezapomnianych atrakcji. Wizyta Miki Hakkinena, premiera Nowej Klasy A oraz ogrom emocji ze strony samochodów AMG zapewniają niezwykle udaną sobotę spędzoną w otoczeniu motoryzacji.

 

Harmonogram Aktywności Mercedes-Benz na
Verva Street Racing

Sobota, 15.09.2012

• 09.00-12.30 Pit Party (wejście do 12.00)

• 09.00-11.00 Mika Hakkinen w Paddocku – rozdawania autografów, pamiątkowe zdjęcia

• 13.40 Otwierająca parada– w roli głównej wystąpią:
o Mika Hakkinen w SLS AMG Roadster (samochód otwierający)
o Anna Mucha w SLK 55 AMG
o Michał Żebrowski w SL 500

• 15.14 Blok Mercedes-Benz i AMG
o Premiera Nowej Klasy A (parada Mika Hakkinen, Anna Mucha, Michał Żebrowski, Mateusz Kusznierewicz, Niels Kowollik)
o Dodatkowo przejazd C 63 AMG Black Series, SLS AMG, SLK 55 AMG

• 15.25 Parada gwiazd
o Anna Mucha i Michał Żebrowski przejądą SLK 55 AMG i SL 500

• 17.06 – 17.12 Blok GT3
o Mika Hakkinen poprowadzi SLS GT3 Mika Hakkinen

• 17.55 – 18.15 Finał Mika Hakkinen vs. Kuba Giermaziak