21
lipca
2016
|
02:00
Europe/Warsaw

Master Truck 2016 – Mercedes-Benz wyznacza trendy

Piękne ciężarówki, ryczące silniki i niezwykły trakerski świat! To wszystko już 22 lipca w Polskiej Nowej Wsi k. Opola, podczas 12. Qaulitum Master Truck. Na zlocie nie zabraknie marki z trójramienną gwiazdą, którą będzie reprezentować Grupa Wróbel – dealer ciężarowych Mercedesów w Polsce. W tym roku Mercedes-Benz  ponownie zadba o zdrowie i kondycję kierowców.

 

Na zdrowie !


Wyjątkowy Show Truck RoadStars, siłownia i badania kondycyjne! Takie atrakcje zapewni swoim gościom dealer podczas tegorocznej edycji Master Truck. Każdy chętny będzie miał okazję, by poprawić w tych dniach tężyznę fizyczną na w pełni wyposażonej siłowni plenerowej, zorganizowanej wspólnie z fundacją Truckers Life. Przypomnijmy, że Fundacja jest autorem programu zakładania siłowni dla kierowców. Projekt ma przede wszystkim edukować kierowców jak poprawić komfort ich pracy.


Dodatkowo każdy, kto w lipcowy weekend odwiedzi stoisko Grupy Wróbel, będzie miał szansę zbadać skład swojego ciała i zmierzyć kondycję pod okiem psychodietetyków z Truckers Life. Po mocnym akcencie zdrowotnym, goście zrelaksują się w specjalnie przygotowanej strefie, zaaranżowanej w Show Truck RoadStars.


Portal RoadStars i konkurs Truck Trophy


Oprócz aktywności fizycznych Mercedes zaoferuje uczestnikom zlotu także możliwość zapoznania się z portalem RoadStars, dedykowanym kierowcom. Miejsce skupia społeczność trakerską i dostarcza najważniejszych informacji ze świata Mercedesa, zarówno w zakresie produktów jak i organizowanych akcji, konkursów czy dostępnych aplikacji. Strona cieszy się coraz większym zainteresowaniem, dlatego warto poznać korzyści, jakie daje obecność tam. Do rejestracji na portalu będą zachęcać uczestniczki tegorocznego konkursu Miss Opolszczyzny. Dodatkowo w tym roku, zarówno na portalu RoadStars jak i podczas trwania Master Truck, kierowcy samochodów ciężarowych będą mieli możliwość zgłoszenia się do konkursu Truck Trophy – przygoda terenowo drogowa, szczegóły pod linkiem: https://roadstars.mercedes-benz.com/pl_PL/events/2016/may/truck-trophy-2016.html

 

Wizjonerskie Show Trucki Mercedes-Benz


„Actros by Swanski”, „Komiksowy Mietek”, teraz nadszedł czas na „SkyTruck” – najnowszy Show Truck Mercedes-Benz, który podczas tegorocznego zlotu weźmie udział w konkursie na najpiękniejszą ciężarówkę Master Truck 2016. Jaki jest ? To największa niespodzianka, bowiem samochód jest wizją artystyczną Krzysztofa Syrucia, artysty młodego pokolenia, który działa w obszarze streetartu, malarstwa czy też grafiki generowanej matematycznie. Wyspecjalizował się w wielodyscyplinowym kreowaniu abstrakcyjno-surrealistycznych kompozycji inspirowanych naturą, matematyką i miejscem, w którym powstają.


Co o swojej twórczości i projekcie mówi sam artysta ? - „Najciekawszym sposobem tworzenia zrównoważonych kompozycji jest dla mnie improwizacja. W przypadku malowania pojazdu najistotniejsza jest jego bryła. Prawidłowo odczytana i wykorzystana może być znakomitą inspiracją. Silny i techniczny charakter Mercedesa Actrosa chciałem podkreślić przez zestawienie z podyktowaną topologią karoserii, miękką kompozycją. Nową dynamikę, znalazłem, wzbogaciwszy samochód o ośmiokolorowe pasma, biegnące w sposób ciągły na całej jego powierzchni.”


Już teraz zapraszamy na nasz Facebook’owy profil: https://www.facebook.com/MercedesBenzTrucksPolska/?fref=nf

gdzie znajdziecie Państwo krótki reportaż ukazujący etapy powstawania Show Truck’a.


Podczas zlotu dzieło będzie można podziwiać na placu głównym autodromu. Serdecznie zachęcamy do głosowania na naszego streetart’owego „SkyTruck’a” !

 

Konkursy i nagrody – ich również nie może zabraknąć


Jak co roku dealer zaprosi również gości do udziału w zawodach i konkursach, m.in.: w przeciąganiu Actrosa liną dla kobiet i mężczyzn. Grupa Wróbel przyzna też tytuł dla najładniejszego Mercedesa na zlocie, a zwycięzca otrzyma zestaw lego Mercedes-Benz Arocs 3245.


Przypominamy: 22-24 lipca 2016 r., Autodrom Delta na terenie Lotniska Polska Nowa Wieś - gmina Komprachcice - 10 km od Opola.

Przyjdź i zobacz z bliska fascynujący świat traków!.