11
marca
2013
|
01:00
Europe/Warsaw

Mercedes-Benz Grand Edition Viano AVANTGARDE: elegancki, dynamiczny, ekskluzywny

Grand Edition Viano AVANTGARDE to nowy, topowy model wszechstronnej rodziny Viano, łączący przestronność i wykończenie godne luksusowej limuzyny z nieznanym vanom, dynamicznym charakterem.


Kolejne udoskonalenia podstawowej linii AVANTGARDE

Bazowy model flagowej serii to Mercedes-Benz Viano w wersji AVANTGARDE. Jego specyfikacja nie pozostawia praktycznie nic do życzenia i obejmuje m.in.: biksenonowe reflektory, sportowe zawieszenie z pneumatyczną tylną osią, zagłówki i boczne panele pokryte skórą.

Nowa, topowa wersja Viano z ekskluzywnym wyposażeniem

Jeszcze szerszy zakres wyposażenia oferuje nowy model Grand Edition Viano AVANTGARDE. Jego sportowy charakter natychmiast zdradza kombinacja nowego lakieru "mountain crystal white metallic" z osłoną chłodnicy w kolorze czarnym oraz pięcioramienne obręcze o średnicy 19 cali, zaopatrzone w opony w rozmiarze 245/45 R 19.

Ekskluzywną atmosferę kabiny podkreśla satynowe wykończenie z deseniem drewna orzechowego oraz oznaczenia "Grand Edition". 
 

Gama modeli obejmuje dwie wersje długości nadwozia i dwa silniki

Nowy Mercedes-Benz Grand Edition Viano AVANTGARDE dostępny jest z "kompaktowym" lub "długim" nadwoziem. Klienci mają do wyboru dwa mocne i oszczędne silniki: czterocylindrowy silnik 2.2 CDI o mocy 120 kW (163 KM) oraz jednostkę V6 3.0 CDI o mocy 165 kW (224 KM), unikalną w tej klasie pojazdów.
. Model debiutuje podczas salonu samochodowego w Genewie (7-17 marca br.).