06
sierpnia
2015
|
02:00
Europe/Warsaw

Mercedes-Benz i Sebastian Kienle wspierają rowerzystów na zawodach IRONMAN 70.3

Partnerstwo Mercedes-Benz i zawodów IRONMAN nie ogranicza się tylko do Polski, ale obejmuje całą Europę. Klasa V została oficjalnym pojazdem tych prestiżowych zmagań na całym kontynencie. Nie ograniczając się do tego, „Gwiazda” wspiera miłośników triathlonu również w innych formach.

Koszulka biegowa z autografem Sebastiana Kienle, trzykrotnego zwycięzcy Mistrzostw Świata IRONMAN, a także ambasadora Klasy V może być Państwa. Przedmiot został wystawiony na internetowej aukcji charytatywnej, z której cały dochód przeznaczony zostanie na ufundowanie dizajnerskich stojaków rowerowych Fundacji Allegro All For Planet. Aukcja potrwa do 13 sierpnia 2015, a udział w niej można wziąć korzystając z poniższego linka:

 

http://charytatywni.allegro.pl/koszulka-z-autografem-sebastiana-kienle-ironman-i2105797


Podczas rozgrywanych w dniach 7-9 sierpnia zawodów, Mercedes-Benz reprezentować będzą nie tylko same Klasy V. W barwach Gwiazdy pobiegną m.in. medalista olimpijski Przemysław Miarczyński oraz aktorzy Tomasz Karolak i Piotr Nowak. Dodatkowo, imiona i nazwiska wszystkich zawodników IRONMAN zostały nadrukowane na pokazową Klasę V. W dniach 8-9 sierpnia zaprezentuje się ona na Skwerze Kościuszki w Gdyni, gdzie można się będzie odnaleźć.

 

 IRONMAN 70.3 jest największa i najbardziej prestiżową imprezą triathlonową w Polsce.

Więcej o Fundacji All For Planet i podejmowanych przez nią inicjatywach mogą Państwo poczytać tutaj: www.allforplanet.pl.