10
maja
2013
|
02:00
Europe/Warsaw

Mercedes-Benz na Auto Nostalgii

W dniach 11-12 maja w Warszawie odbywać się będą Ogólnopolskie Targi Pojazdów Zabytkowych „Auto Nostalgia”. Nie mogłoby na nich zabraknąć „Srebrnej Gwiazdy”, która reprezentowana będzie przez Klub Zabytkowych Mercedesów oraz Mercedes-Benz Polska. Ekspozycję odwiedzić ma związany z marką, Mateusz Damięcki.


Zabytkowe Mercedesy podziwiać można będzie w sobotę i niedzielę od godz. 10 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul Marsa 56c. Mercedes-Benz wystawi się na jednym z największych stanowisk o powierzchni 250 m2.
Tematem tegorocznej ekspozycji będzie historia Mercedesa Klasy E, obejmująca przegląd wszystkich jej generacji. Wśród licznych samochodów przedstawionych przez Klub Zabytkowych Mercedesów oraz Mercedes-Benz Polska podziwiać będzie można m.in.:
- przekrój modeli Klasy E od W120 z 1953 roku do W211 produkowanego do 2009 roku wraz z nową wersją Coupé
- wśród nich zaprezentowany zostanie wyjątkowy W110 – samochód prof. Ratajczaka, zwycięzcę w konkursie „Szukamy najstarszego Mercedesa w Polsce”
- W124 w specjalnej edycji 500E
- oraz W123 Coupe – dowartościowany samochód Mateusza Damięckiego


W tegorocznej edycji Auto Nostalgii po raz pierwszy zostanie otwarte stoisko z oryginalnymi akcesoriami Mercedes-Benz. Dodatkową atrakcją będzie obecność związanego z naszą marką, szczęśliwego posiadacza samochodu spod znaku srebrnej gwiazdy - Mateusza Damięckiego.