11
września
2012
|
02:00
Europe/Warsaw

Mercedes-Benz Polska na Targach Energetab

Już od dzisiaj dedykowane dla branży energetycznej pojazdy Mercedes-Benz można podziwiać w Bielsku-Białej. Firma zaprezentuje swoje produkty podczas Targów Energetab w dniach 11-14 września.


Podczas XXV Międzynarodowych Targów Energetycznych ENERGETAB w Bielsku-Białej w dniach 11-14 września br. Mercedes-Benz prezentuje pojazdy dla branży energetycznej. Stoisko Mercedes-Benz znajduje się na na terenie zewnętrznym targów w sektorze L9 (nr 199).


Sektor energetyczny jest dla Mercedes-Benz ważnym obszarem działalności. To w tej branży jest okazja do dobrego wykorzystania samochodów specjalnych z gwiazdą, przystosowanych do ciężkich warunków związanych z budowaniem instalacji w trudnym, nieraz niemal niedostępnym terenie wraz z wykorzystywaniem skomplikowanych wysięgników.


Na stanowisku Mercedes-Benz Polska eksponowane będzie 5 następujących modeli:
1) Unimog U5000 z żurawiem;
2) Zetros 1833A z żurawiem,
3) Canter 4x4 z wywrotką trójstronną
4) Sprinter 316 4x4 z zabudową warsztatową
5) Sprinter 516 4x4 z podwójną kabiną i wywrotką


Targi są kontynuacją ofensywy energetyczną firmy, która już wiosną przeprowadziła w całej Polsce serię prezentacji swoich samochodów. Klienci mieli okazję wypróbować Zetrosy, Unimogi, a także Cantery i Sprintery w wersjach terenowych w najcięższych warunkach. Pojazdy pokonywały ostre piaszczyste wzniesienia, gwałtowne spadki, nierówności oraz przeszkody wodne. Na ich dobre przystosowanie do potrzeb branży ma też wpływ stała współpraca z firmami zabudowującymi, odpowiednio dobierającymi urządzenia niezbędne w energetyce, do potencjału samochodów.