13
grudnia
2011
|
01:00
Europe/Warsaw

Mercedes-Benz TrailerAxleSystems:doskonały serwis dzięki MercedesServiceCard

Od września 2010 roku przedsiębiorstwa spedycyjne mogą korzystać z obsługi w całej Europie – karta MercedesServiceCard obejmuje teraz usługi serwisowe dla wszystkich przyczep i naczep siodłowych wyposażonych w osie Mercedes-Benz TrailerAxleSystems. Do dzisiaj wystawiono MercedesServiceCard dla około 2000 przyczep i naczep wyposażonych w osie Mercedes-Benz. Wśród nich jest np. wiele mniejszych przedsiębiorstw transportowych w Polsce. W Holandii i w Hiszpanii kartę tę zamówiło i otrzymało między innymi kilka przedsiębiorstw posiadających floty obejmujące ponad 100 przyczep i naczep.

2000 partnerów serwisowych do obsługi osi, opon, przyczep i naczep

Gęsta sieć ponad 2000 partnerów serwisowych Mercedes-Benz w całej Europie wykonuje już od dawna konserwacje i naprawy osi Mercedes-Benz TrailerAxleSystems. Teraz spedytor może uregulować swój rachunek u partnerów serwisowych Mercedes-Benz za pomocą karty MercedesServiceCard, wystawianej dla przyczep i naczep wyposażonych w osie marki Mercedes-Benz – niezależnie od marki ciągnika samochodowego. MercedesServiceCard można zamówić zarówno dla nowych, jak również używanych przyczep i naczep siodłowych z osiami Mercedes-Benz.

Przedsiębiorstwa korzystają z pomocy drogowej w całej Europie, z bezpłatnego, 24-godzinnego telefonu awaryjnego, szybkiej i obiurokratyzowanej bezgotówkowej realizacji płatności bez narzutów serwisowych oraz z unikatowej w skali Europy organizacji dostawy części zamiennych Mercedes-Benz. Serwis obejmuje również naprawy opon. Karta MercedesServiceCard jest ponadto wydawana bez żadnych opłat. Wniosek można złożyć w Internecie (www.dca-family.com lub www.servicecards-info.com ).