12
kwietnia
2013
|
02:00
Europe/Warsaw

Mercedes-Benz wspiera kino niezależne

Mercedes-Benz po raz piąty jest partnerem festiwalu OFF Plus Camera, który tradycyjnie odbędzie się w Krakowie. W dniach 12 – 24 kwietnia stolica małopolski stanie się filmowym centrum Polski. Dodatkową gwiazdą „czerwonego dywanu” będzie Nowy Mercedes-Benz CLA, który po raz pierwszy zaprezentuje się szerokiej publiczności. 

Już w najbliższą sobotę, 13 kwietnia, wielkie otwarcie festiwalu OFF Plus Camera 2013. Festiwal to wspaniała okazja by nie tylko poszerzyć swoje filmowe horyzonty, lecza także porozmawiać z twórcami czy aktorami filmów niezależnych. Przez 12 dni w Krakowie fani kina będą mogli podziwiać najciekawsze filmy z całego świata. Wśród gwiazd, które przybędą wymienić należy m.in. Josha Hartnett, Johna Rhys-Davies, Melisse Leo i Stephena Dorff oraz reżyser Costa-Gavras.

W tak ważnym wydarzeniu nie mogło zabraknąć samochodów Mercedes-Benz. Będą one wozić najważniejszych gości festiwalu. Auta takie jak Nowa Klasa A, GLK, GL czy Viano sprawią, że dojazd na miejsce festiwalu przebiegnie niezwykle przyjemnie. Oprócz premier filmowych odbędzie się także premiera nie mniej intrygująca. Na rynku starego miasta zadebiutuje Nowy Mercedes-Benz CLA. Samochód dotychczas niespotykany, urzekający niepokorną sylwetką i dynamicznym charakterem.

W ten weekend (12-13 kwietnia) w salonach Mercedes-Benz w całej Polsce odbywają się dni otwartego najnowszego modelu CLA oraz Nowej Klasy E.