28
marca
2013
|
01:00
Europe/Warsaw

Mercedes-Benz z ofertą serwisową

Mercedes-Benz dba o wszystkich Klientów, nie tylko nabywców najnowszych modeli. Idąc tą drogą marka zaprezentuje Kartę Klienta Mercedes-Benz, uprawniającą do atrakcyjnych zniżek oraz udogodnień w serwisie. Premierową odsłonę będzie mieć najnowszy konkurs, w którym nagrodą jest odnowienie własnego samochodu Mercedes-Benz oraz pakiet wyposażenia dodatkowego. Ambasadorem konkursu jest właściciel pierwszego w ten sposób odnowionego auta - Mateusz Damięcki, który będzie obecny na targach w Poznaniu w sobotę 6 kwietnia.

Targi motoryzacyjne w Poznaniu to oprócz licznych premier takich jak Nowa Klasa E czy Klasa CLA, wydarzenia związane z codzinnymi samochodami. Mercedes-Benz dbając o wszystkich swoich klientów rusza z najnowszym konkursem, gdzie do wygrania jest darmowe odnowienie posiadanego przez zwycięzce Mercedesa oraz pakiet dodatkowego wyposażenia. Ambasadorem tego wydarzenia jest Mateusz Damięcki, który 6 kwietnia zjawi się w Poznaniu wraz ze świeżo odnowionym Mercedesem W123 Coupe.

Odpicujemy Twojego Mercedesa!

Wystarczy być właścicielem Klasy A, B, C, E lub ML starszej niż 4 lata. Jedyne co należy zrobić to wypełnić odpowiedni formularz w Internecie i opisać ciekawą historię z udziałem Twojego Mercedesa. Trzech zwycięzców konkursu w nagrodę otrzyma „dowartościowanie” swojego Mercedesa, zaś każdy, kto weźmie udział w konkursie otrzyma Kartę Klienta Mercedes-Benz

Karta Klienta Mercedes-Benz

Specjalna oferta skierowana jest do wszystkich właścicieli samochodów Mercedes-Benz Klasy A, B, C, E oraz ML, starszych niż 4 lata. Wystarczy jedynie zarejestrować swój pojazd na stronie www.mercedes-benz.pl/karta aby bezpłatnie stać się beneficjentem tego atrakcyjnego pakietu.

Posiadacze Karty Klienta otrzymują w Autoryzowanych Serwisach Mercedes-Benz 30%-owy rabat na przeglądy samochodu. Rabat ten dotyczy nie tylko robocizny, ale i niezbędnych materiałów: olejów, filtrów, płynu hamulcowego oraz świec zapłonowych. Taka sama zniżka obejmuje zakup i montaż klocków i tarcz hamulcowych, amortyzatorów, akumulatora i podstawowych części EconomyLine: alternatorów, wtryskiwaczy, rozruszników i innych.

Poza oszczędnościami finansowymi, Karta Klienta to także liczne korzyści podczas wizyty w serwisie. Gwarantuje ona wykonanie usług tego samego dnia oraz krótki czas oczekiwania na wizytę. Klient wraz z indywidualnie dedykowanym mu doradcą może być obecny przy kontroli stanu technicznego pojazdu oraz zyska możliwość wejścia na warsztat w trakcie naprawy, po której jego auto zostanie umyte.

Posiadacz Karty Klienta może również liczyć na zaproszenia na premiery, prezentacje i inne interesujące wydarzenia w sieci Mercedes-Benz.