31
lipca
2014
|
02:00
Europe/Warsaw

Mercedes-Benz zaprasza na woodstockowy koncert The BossHoss

Już w najbliższy czwartek, 31 lipca rusza XX edycja festiwalu Przystanek Woodstock. Na scenie zagra m.in. niemiecki zespół country „The BossHoss” – będący głosem ciężarówek z Gwiazdą. Mercedes-Benz jako wieloletni partner WOŚP również weźmie aktywny udział w imprezie.

Przystanek Woodstock to największa impreza plenerowa w Polsce. Jest podziękowaniem WOŚP dla tysięcy wolontariuszy zbierających co roku pieniądze na sprzęt medyczny dla dzieci. Podczas festiwalu, na którym występują gwiazdy muzyki polskiej i zagranicznej, można spotkać również artystów, dziennikarzy, działaczy społecznych oraz wybitne osobistości polskiego życia publiczne. Jedną z gwiazd tegorocznego festiwalu będzie niemiecki zespół country The BossHoss, występujący często w towarzystwie samochodów ciężarowych Mercedes-Benz. Jeden z jego największych hitów „Eager Beaver” mieliśmy okazję słuchać przy okazji teledysku promującego nowy model Atego.

Jak co roku, organizatorzy, zespoły oraz goście specjalni będą się poruszać po polu festiwalowym samochodami dostawczymi Mercedes-Benz, w tym nową Klasą V. Na tym udział Gwiazdy w „Woodstocku” się jednak nie kończy - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy otrzyma od Mercedes-Benz prezent szczególny: nowego Sprintera 319 CDI Kbi.

Samochód ten będzie służył nie tylko do przewożenia VIPów na Woodstocku. Przede wszystkim będzie on potrzebny Fundacji na co dzień, do przygotowywania kolejnego Finału WOŚP, czy do obsługi Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Ratujemy i Uczymy Ratować. Kluczyki od Aleksandra Rzepeckiego, przedstawiciela Mercedes-Benz Polska odbierze osobiście Jurek Owsiak, założyciel i Prezes Fundacji WOŚP.

Kontakt:

Aleksander Rzepecki Tel. +22 / 312 72 23,
aleksander.rzepecki@daimler.com