22
grudnia
2014
|
01:00
Europe/Warsaw

Michał Żebrowski w nowym Mercedesie ML

Michał Żebrowski – znany aktor i współwłaściciel warszawskiego Teatru 6. piętro, a prywatnie miłośnik samochodów spod znaku trójramiennej gwiazdy – odebrał właśnie nowego Mercedesa. Jego wybór padł na model ML 350 BlueTEC z napędem na cztery koła 4MATIC.

Michał Żebrowski jest artystą, dyrektorem naczelnym teatru, ale także głową rodziny. Na co dzień potrzebuje samochodu, który elegancką prezencję, dynamikę i komfort łączy z bezpieczeństwem w każdych warunkach – takiego jak Mercedes ML.

Nowy samochód aktora – błękitny Mercedes ML 350 BlueTEC 4MATIC – został wyposażony m.in. w panoramiczny dach, podgrzewane i wentylowane przednie fotele oraz system multimedialny COMAND Online z dostępem do internetu. Sportowy sznyt ML-a podkreśla pakiet stylizacyjny AMG, a o bezpieczeństwo dbają m.in. inteligentne reflektory z asystentem świateł drogowych oraz układ monitorujący „martwe pole”.

„Mercedes to gwarancja bezpieczeństwa mojej rodziny. Nie tylko pewnie się prowadzi, ale wiem, że w obliczu niebezpieczeństwa równie pewnie nas ochroni. Ma komplet poduszek powietrznych oraz systemów wspomagających – dzięki temu zawsze mam do niego zaufanie. A gdy trzeba przewieźć wózek, rower, narty czy zabawki, każdy rodzic doceni jego pojemny bagażnik i liczne schowki” – mówi Michał Żebrowski.

ML ma jeszcze jedną cenną zaletę: stały napęd na obie osie 4MATIC, który pozwala bez obaw zjechać z asfaltu nawet w trudnych, zimowych warunkach. „Mocny turbodiesel, napęd na cztery koła i pneumatyczne zawieszenie z regulacją prześwitu przydają się zwłaszcza wtedy, gdy muszę dojechać do swojego domu w Tatrach. Naciskam wtedy przycisk Offroad na konsoli i samochód sam podjeżdża pod górę lub zjeżdża ze wzniesienia. Testowałem to już tyle razy, a wciąż jestem pod wrażeniem” – dodaje aktor. „Może się starzeję, ale lubię nim jeździć nawet po mieście. Duży prześwit zapewnia znakomitą widoczność, a wysokiej klasy nagłośnienie pozwala skutecznie zrelaksować się nawet podczas jazdy w korku”.

Jako dyrektor teatru, Michał Żebrowski potrzebuje również samochodu, który podkreśla jego status. I tu Mercedes jest klasą samą dla siebie.