14
czerwca
2012
|
02:00
Europe/Warsaw

Nieskazitelna biel, a może błękit nieba?

Limitowana edycja iceshine to kolejny dowód na wyjątkowy indywidualizm smarta fortwo. Jej wizytówką jest świeża, odważna kompozycja barw. Panele nadwozia w kolorze niewinnej bieli lub ekskluzywnego błękitu azure blue, opracowanego właśnie z myślą o edycji iceshine, łączą się z białym tridionem oraz obudowami lusterek. Unikalny motyw kolorystyczny pieczętują nowe, białe obręcze kół z trzema podwójnymi ramionami i oponami 175/55 R15 na przedniej oraz 195/50 R15 na tylnej osi, a także stylowe detale - światła LED do jazdy dziennej oraz specjalny emblemat.

Kabinie smarta fortwo iceshine towarzyszy sportowy klimat. Wszystkie egzemplarze limitowanej edycji wyposażone są w fotele z białymi wstawkami i przeszyciami, ozdobne elementy deski rozdzielczej w tym samym kolorze oraz obszytą skórą, trójramienną kierownicę z manetkami do ręcznej zmiany biegów. Wyposażenie modelu bazuje na wersji passion i obejmuje również system audio z portami USB i AUX, dwoma głośnikami
i dodatkową szufladą w konsoli środkowej, ekskluzywne dywaniki, zautomatyzowaną przekładnię softouch, elektrycznie sterowane szyby, automatyczną klimatyzację oraz panoramiczny dach z osłoną przeciwsłoneczną.

Lista opcji zawiera m.in. elektryczne wspomaganie kierownicy, podgrzewane fotele, zamykany schowek na rękawiczki czy smart sound system z pięcioma głośnikami. Dodatkowo, dla edycji iceshine w specjalnych cenach dostępne są inne dodatki: multimedialny system smart audio z nawigacją, konsola ze skóropodobnym wykończeniem, trójramienna kierownica BRABUS oraz uchwyt dla iPhone'a® 3/3GS i 4/4S.

Limitowana edycja smarta fortwo iceshine powstanie w liczbie 1800 egzemplarzy. Auto można już zamawiać u dealerów; pierwsze egzemplarze będą dostępne w październiku br.