Warszawa,
24
lutego
2017
|
17:13
Europe/Warsaw

Nowa lokalizacja TruckStore w Nadarzynie

TruckStore, europejski lider w dziedzinie handlu używanymi samochodami ciężarowymi, zlokalizowany jest w Polsce w dwóch miejscach – w Komornikach k/Poznania oraz od lutego 2017 w Nadarzynie k/Warszawy


Wszystko zgodnie z planem
 

Oficjalne rozpoczęcie budowy nowego obiektu miało miejsce 19.05.2016 r.w Nadarzynie pod Warszawą. Wówczas inwestor – Mercedes-Benz Polska oraz generalny wykonawca – Sawski&Urzędowski zapowiedzieli zakończenie budowy na koniec roku 2016, a przeniesienie działalności z dotychczas wynajmowanego terenu przy ul. Inowłodzkiej do własnej siedzibyw Nadarzynie na początek 2017. Tak też się stało. Wszystko poszło zgodniez planem i tym samym już od 1 lutego 2017 doświadczony zespół TruckStore zaprasza Klientów do nowej siedziby przy trasie katowickiej.
 

Nowa lokalizacja w pigułce
 

To kompleksowo zorganizowana przestrzeń z szeroką ofertą pojazdów używanych i profesjonalnym doradztwem“ – mówi Krzysztof Bogoński, TruckStore Senior Manager.

Ogromnym atutem nowej siedziby TruckStore jest doskonała lokalizacja – obiek znajduje się przy trasie katowickiej S8/E67, co zdecydowanie ułatwia dojazd Klientom z całej Polski. Cały obiekt jest bardzo przestronny. Składa się z części administracyjno-biurowej oraz warsztatowej, w której pojazdy będą sprawdzane, przygotowywane i wydawane Klientom. Na obszernym, zewnętrznym placu przewidziano miejsce dla ponad 80 pojazdów. Dokładny adres to: ul. Aleja Katowicka 117A, 05-830 Nadarzyn. Od poniedziałku do piątku salon otwarty jest w godzinach 9:00-18:00, a w soboty od godziny 10:00 do 14:00.


TruckStore w liczbach
 

  • Powierzchnia salonu: 1000 m2,
  • Powierzchnia części biurowo-administracyjnej: 500 m2,
  • Powierzchnia hali warsztatowej: 500 m2 (w tym 2 kanały o długości 9 metrów każdy oraz 1 kanał osiemnastometrowy),
  • Powierzchnia terenu utwardzonego: 6000 m2.
     

Kilka słów o TruckStore
 

TruckStore to marka z bogatą tradycją i wieloletnim doświadczeniem zdobytym na wymagającym europejskim rynku. Zapewnia dostęp do wyjątkowej puli używanych samochodów ciężarowych każdej marki, w każdej klasie wiekowej i w każdej wersji. Od ciągników siodłowych przez podwozia oraz naczepy. TruckStore to nie tylko sprzedaż używanych pojazdów, lecz także bogata oferta usług: skup ciężarówek, usługi finansowe, przyjmowanie w rozliczenie czy też udzielanie gwarancji.

W bieżącej ofercie jest około 200 pojazdów, które pochodzą z europejskich oddziałów TruckStore oraz bezpośrednio od klientów w ramach usługi Trade-in czy też regularnego odkupu. Truckstore sprzedaje pojazdy po zakończeniu umów wynajmu w ramach ChrterWay Rent i CharterWay ServiceLeasing. Dysponuje pojazdami, które miały kontrakty serwisowe Complete, tym samym posiadają pełną historię serwisową, udokumentowany przebieg i są w doskonałym stanie technicznym. 15-osobowy zespół doświadczonych pracowników TruckStore zawsze dba, by Klient miał pełną świadomość tego co kupuje. Dzięki temu Klienci mogą polegać na TruckStore jako na profesjonalnym Partnerze, który pomoże zrealizować nawet najbardziej ambitne cele.


Aktualne lokalizacje TruckStore:

ul. Aleja Katowicka 117A,

05-830 Nadarzyn

ul. Księdza Piotra Wawrzyniaka 9,

62-052 Komorniki k/Poznania