16
czerwca
2016
|
02:00
Europe/Warsaw

Nowa lokalizacja TruckStore

Nowa lokalizacja TruckStore

TruckStore, europejski lider w dziedzinie handlu używanymi samochodami ciężarowymi, zlokalizowany jest w Polsce w dwóch miejscach  – w Komornikach k/Poznania oraz w Warszawie. Już niedługo warszawski oddział przeprowadzi się na zupełnie nowy teren, w całości dostosowany do potrzeb prowadzenia tego typu działalności.

Oficjalne rozpoczęcie budowy nowego obiektu miało miejsce 19.05.2016 r.
w Nadarzynie pod Warszawą. Inwestor – Mercedes-Benz Polska oraz generalny wykonawca – Sawski&Urzędowski zakończenie budowy planują na koniec roku 2016,
a przeniesienie działalności z obecnie wynajmowanego terenu przy ul. Inowłodzkiej do własnej siedziby w Nadarzynie ma odbyć się na początku 2017.


Kilka słów o TruckStore

TruckStore to marka z bogatą tradycją i wieloletnim doświadczeniem zdobytym na wymagającym europejskim rynku. Zapewnia dostęp do wyjątkowej puli używanych samochodów ciężarowych każdej marki, w każdej klasie wiekowej i w każdej wersji.
Od ciągników siodłowych przez podwozia oraz naczepy. TruckStore to nie tylko sprzedaż używanych pojazdów, lecz także bogata oferta usług: skup ciężarówek, usługi finansowe, Buy-Back, przyjmowanie w rozliczenie czy też udzielanie gwarancji – dla wybranej gamy pojazdów nawet rocznej.

W bieżącej ofercie jest około 120 pojazdów, które pochodzą z innych europejskich oddziałów TruckStore lub są kupowane bezpośrednio od klientów w ramach usługi Trade-in czy też regularnego odkupu. Truckstore sprzedaje pojazdy po zakończeniu umów wynajmu w ramach ChrterWay Rent i CharterWay ServiceLeasing. Dysponuje pojazdami, które miały kontrakty serwisowe Complete, tym samym posiadają pełną historię serwisową, udokumentowany przebieg i są w doskonałym stanie technicznym.

15-osobowy zespół doświadczonych pracowników TruckStore zawsze dba,
by Klient miał pełną świadomość tego co kupuje. Dzięki temu Klienci mogą polegać na TruckStore jako na profesjonalnym Partnerze, który pomoże zrealizować nawet najbardziej ambitne cele.

Aktualne lokalizacje TruckStore:
Ul. Inowłodzka 5
03-237 Warszawa
Ul. Księdza Piotra Wawrzyniaka 9,
62-052 Komorniki k/Poznania