31
lipca
2013
|
02:00
Europe/Warsaw

Pakiet gwarancyjny dla nowych aut osobowych Mercedes-Benz i smart: Nowe Mercedesy teraz z dodatkową gwarancją

Nabywcy nowych samochodów Mercedes-Benz i smart mogą skorzystać z promocyjnego pakietu gwarancyjnego pokrywającego koszty napraw ewentualnych awarii w okresie pogwarancyjnym. Łącznie z gwarancją fabryczną, okres ochrony aut objętych pakietem wynosi 4 lata (lub 120 tys. km przebiegu). Jego ceny dla Klasy A, B i CLA startują już od 249 zł.

Pakiet gwarancyjny zapewnia nabywcom nowych samochodów osobowych Mercedes-Benz i smart jeszcze większy komfort użytkowania - gwarantuje pełną przewidywalność wydatków na obsługę auta i podnosi jego wartość przy odsprzedaży. W ramach pakietu pokrywane są koszty napraw ewentualnych awarii pojazdu w okresie 2 lat po upływie fabrycznej gwarancji, począwszy od 25. miesiąca od daty pierwszej rejestracji, jednak nie dłużej niż do chwili osiągnięcia przebiegu 120 tys. km.

Usługa dostępna jest dla posiadaczy smartów oraz Mercedesów Klas: A, B, CLA, C, GLK, E, CLS, SLK, ML, GL, CL, SL, R, G i S, nie dotyczy jednak wersji z napędem elektrycznym i hybrydowym oraz modeli AMG. Pakiet zapewnia pokrycie kosztów usunięcia awarii, do których doszło na terenie krajów Unii Europejskiej, Norwegii i Szwajcarii – w oparciu o najlepszą jakość obsługi i oryginalne części Mercedes-Benz.

Ceny pakietu gwarancyjnego dla nowych aut osobowych Mercedes-Benz i smart z rocznika 2013 (okres ochrony: 2 lata lub 120 tys. km)
• smart oraz Klasa A, B i CLA: 249 zł
• Klasa C, GLK: 499 zł
• Klasa E, CLS, SLK: 999 zł
• Klasa ML, GL, CL, SL, R, G, S: 1999 zł

Pakiet gwarancyjny obejmuje:
• samochody fabrycznie nowe oraz w wieku do 1 miesiąca lub z przebiegiem do 5000 km w dniu przystąpienia
• pojazdy będące przedmiotem finansowania Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o., Mercedes-Benz Bank Polska SA, jak i nabywane w ramach innych form zakupu
• egzemplarze zarejestrowane w Polsce

Promocyjny pakiet gwarancyjny oferowany jest do 31 grudnia 2013 r. i może być łączony z innymi promocjami obowiązującymi na dany model.