24
września
2012
|
02:00
Europe/Warsaw

Pierwsze laury dla Citana i MacGyvera

Już od 17 września można oglądać nowe odcinki MacGyvera, który wraz z Citanem po raz kolejny ma misję specjalną do wypełnienia. Przygody bohatera stały się również obiektem zainteresowania uczestników drugiej edycji Filmteractive Festiwal w Łodzi. Idea festiwalu dotyczy przenikania się sztuki filmowej, nowych mediów, technologii i biznesu.

„MacGyver i nowy Citan” został nagrodzony w jednej z trzech ocenianych przez jury kategorii. Został on uznany za najciekawszy tegoroczny projekt Branded Content, czyli dzieło multimedialne powstałe dla potrzeb marketingowych firmy niezwiązanej z przemysłem filmowym. Nagroda przekazana została podczas festiwalowej gali w dniu 20 września przez pomysłodawcę, Olgierda Cygana.

 

„Przyznanie naszemu projektowi tego prestiżowego tytułu to dla nas wielki zaszczyt” – mówi Aleksander Rzepecki, przedstawiciel Mercedes-Benz Polska – „Nowy Citan dopiero co zadebiutował podczas targów IAA w Hanowerze, tymczasem nad Wisłą już stał się celebrytą. Promując ten nowy model nie mieliśmy wątpliwości, że potrzebuje on wspólnika, który będzie równie wszechstronny i bezbłędny. MacGyver, który jest symbolem tych cech pasował idealnie do naszej wizji”.

 

Nowe odcinki MacGyvera znajdują się na stronie


http://citan.mercedes-benz.com