10
lutego
2015
|
01:00
Europe/Warsaw

Polska premiera Marco Polo

Podczas warszawskich targów „Wiatr i Woda”po raz pierwszy w Polsce zaprezentowane zostaną dwa nowe modele kamperów Mercedes-Benz: Marco Polo i Marco Polo Activity. Premiera z udziałem Przemysława Miarczyńskiego odbędzie się 12 lutego 2015.

Marco Polo i Marco Polo Activity to dwa nowe modele w gamie vanów Mercedes-Benz. Oba pojazdy mają kompaktowe wymiary, pozwalające korzystać z nich na co dzień. Wysokość poniżej 2 metrów, do 7 miejsc siedzących, niewielki promień zawracania i systemy takie jak Asystent Aktywnego Parkowania sprawiają, że Marco Polo i Marco Polo Activity nie mają problemów z jazdą i parkowaniem w mieście.

To co je wyróżnia, to zdolność do transformacji w 4-ro, lub 5-cio (wersja Activity) osobową sypialnię! Wystarczy położyć fotele i otworzyć dach, aby pojazd zamienił się w przestronnego kampera dla całej rodziny, lub grupy przyjaciów chcących aktywnie spędzić czas. Wersja Marco Polo jest dodatkowo wyposażona w kuchnię, lodówkę, szafki, półki, stół a nawet… prysznic! Pozwala to zupełnie uniezależnić się od lokalnej infrastruktury.

Oba modele miały już swoją światową premierę na targach Caravan Saloon w Düsseldorfie. W Polsce po raz pierwszy zaprezentowane zostaną na targach „Wiatr i Woda” na stanowisku Mercedes-Benz (Hala C, stan. 116).

Oficjalna premiera odbędzie się 12 lutego o godzinie 14:00 z udziałem medalisty olimpijskiego i zdobywcę tytułu Mistrza Świata w windsurfingu - Przemysława Miarczyńskiego.

Targi „Wiatr i Woda” będą się odbywać w Warszawie w Centrum Wystawienniczym przy ul. Marsa w dniach 12-15 lutego.

Kontakt:

Aleksander Rzepecki Tel. +22 / 312 72 23
aleksander.rzepecki@daimler.com