26
lipca
2013
|
02:00
Europe/Warsaw

Poniedziałki z Mercedesem: Stacja Mercedes - Syberia na Powiślu

Już w najbliższy poniedziałek w Stacji Mercedes powieje chłodem. Nie z powodu niesprzyjającej aury, ale za sprawą historii o dalekich i fascynujących podróży na Syberię. A skoro o bezdrożach mowa, nie może tam zabraknąć najdłużej produkowanego modelu Mercedesa – nieśmiertelnej Klasy G.

Kto z nas nie marzył o podróży dookoła świata? Wsiąść do samochodu i ruszyć w nieznane… Jeżeli chcecie poznać osoby, które odważyły się na taki krok, to w poniedziałek Stacja Mercedes będzie do tego najlepszym miejscem w Warszawie.

29 lipca o godzinie 20.00 Stacja Mercedes zaprasza na rozmowę w ramach panelu dyskusyjnego „Syberiada”Weźmie w niej udział m.in. aktor Mateusz Damięcki, który odbył dwumiesięczną wyprawę z Warszawy do Magadanu, Michał Gąsiorowski, dziennikarz radiowej „Trójki” - równie zapalony podróżnik, który objechał świat na motocyklu oraz ks. Kazimierz Sowa, autor książki „Moje syberyjskie podróże”, uczestnik dwunastu eskapad na teren tej niezwykłej krainy geograficznej.

Na miłośników motoryzacji i legendarnej „Gelendy” w Stacji Mercedes czeka niespotykana wystawa kilkunastu egzemplarzy Klasy G - od wersji G Professional, przygotowanej do najcięższych zadań w wymagającym terenie, aż po cywilne odmiany z sześciocylindrowym dieslem o mocy ponad 200 KM.

A już w kolejny poniedziałek Stacja Mercedes zostanie oblężona przez smarty

Szczegółowy plan dnia poniżej:

17.00 – Prezentacja samochodu Mercedes Klasy G
20.00 – Rozmowa z Mateuszem Damięckim, Michałem Gąsiorowski oraz ks.
Kazimierzem Sową