29
sierpnia
2012
|
02:00
Europe/Warsaw

Rekordowa parada smartów w Belgii

Na tegoroczny zlot smart times przyjechało do Belgii 1594 miłośników smarta z 27 krajów. W ubiegłą sobotę ich samochody utworzyły rekordową paradę - na ulice Antwerpii wyjechało aż 1114 smartów, wzbudzając przy okazji nie lada entuzjazm wśród mieszkańców miasta.

Wraz z WeForest - międzynarodową organizacją non-profit - smart posadzi teraz na terenie Kenii 5200 drzew. Pozwoli to zrekompensować cały dwutlenek węgla wyemitowany przez auta uczestników podczas czterech dni zlotu.

Kolejny zlot smart times już za rok w Lucernie

Od 12 lat zloty smart times przyciągają rzesze fanów smarta z całej Europy. Co roku przemierzają oni setki kilometrów, by podzielić się swoją pasją i wymienić doświadczenia z projektantami, tunerami oraz ekspertami z branży czterech kółek. Liczne konkursy, jazdy testowe i niezapomniane koncerty to stałe elementy każdego zlotu. Tegoroczna impreza będzie niezapomniana z jeszcze jednego powodu - najdłuższej na świecie parady smartów.

Fani smarta czekają już na kolejną edycję zlotu - tym razem spotkają się w Lucernie w dniach 23-25 sierpnia 2013 r. Do zobaczenia!