30
czerwca
2014
|
02:00
Europe/Warsaw

Robert Lewandowski testuje Mercedesy-AMG - wideo

Na torach "Kielce" i "Poznań" regularnie odbywają się szkolenia doskonalenia techniki jazdy w ramach AMG Driving Academy. Gościem specjalnym jednego z takich szkoleń był niedawno Robert Lewandowski. Na YouTubie są już dostępne filmy z jego sesji treningowej za sterami najmocniejszych maszyn Mercedes-AMG.

"To nie jest takie łatwe, jak się wydaje" - stwierdził Robert Lewandowski. Emocji faktycznie nie brakowało - najmocniejsze modele Mercedes-AMG dysponują silnikami o mocy ponad 600 KM i napędem na tylną lub obie osie, a podczas prób zręcznościowych kierowcy mogą wykorzystać pełnię ich możliwości. Po intensywnym dniu spędzonym na torze "Kielce" król strzelców niemieckiej Bundesligi wyznał, że czuje się jak po 120-minutowym meczu.

Filmy z treningu Roberta są już dostępne na kanale Mercedes-Benz Polska na YouTubie. Pojawiają się tam również materiały o najnowszych modelach, prezentacje techniczne, reklamy i wywiady z ambsadorami niemieckiej marki.

Zwiastun:
http://www.youtube.com/watch?v=WjeRIGhfuls&list=UUQxY21TyX44Cr2sa6GmEWYA

Pełna wersja:
http://www.youtube.com/watch?v=WjeRIGhfuls&list=UUQxY21TyX44Cr2sa6GmEWYA


AMG Driving Academy prowadzi szkolenia doskonalenia techniki jazdy, łączące elementy bezpiecznego i sportowego prowadzenia ze sprinterskimi osiągami maszyn AMG. W podobnym szkoleniu może wziąć udział każdy – zwłaszcza gdy myśli o zakupie Mercedesa ze stajni AMG. Zajęcia odbywają się od kwietnia do października na torach „Kielce” i „Poznań” i pozwalają w bezpiecznych warunkach sprawdzić walory aut z Affalterbach, a przy okazji zyskać dodatkowe doświadczenie za kierownicą.

Więcej informacji: http://amgdrivingacademy.pl/