Warszawa,
28
maja
2016
|
02:00
Europe/Warsaw

Safety on Tour 4x4 - edycja 2016

Podsumowanie

Mercedes-Benz Vans, podobnie jak w latach ubiegłych, organizuje dla swoich Klientów elitarne testy samochodów użytkowych.

Wydarzenie przeprowadzane pod hasłem „Safety on Tour 4x4” przeznaczone jest dla tych Klientów, którzy chcą na własnej skórze przekonać się o wysokim poziomie bezpieczeństwa, gwarantowanym przez właściwości jezdne oraz systemy asystujące montowane w samochodach dostawczych Mercedes-Benz. Co ważne – eksperymenty te przeprowadzane będą w pełni bezpiecznych i kontrolowanych warunkach pod okiem profesjonalnych instruktorów ze Akademii Bezpiecznej Jazdy - szkoły znanego i utytułowanego kierowcy rajdowego Tomasza Kuchara.

Safety on Tour 4x4 jest doskonałą okazją do zapoznania się nie tylko z działaniem takich systemów jak Adaptive ESP (czyli elektroniczny system stabilizacji toru jazdy uwzględniający stan załadowania pojazdu), ale również przetestowania na specjalnym terenowym torze możliwości napędów 4x4. W czasie jednodniowego programu, uczestnicy będą mieli okazję do sprawdzenia możliwości pełnej gamy dostawczych Mercedesów – od miejskiego Citana, przez luksusową Klasę V i wszechstronne Vito, aż do potężnego Sprintera.


W 2016 zorganizowane zostaną dwie edycje tego wydarzenia – w czerwcu dostawcze Mercedesy zaprezentują swoje możliwości w Legnicy, zaś we wrześniu w Toruniu.