25
czerwca
2014
|
02:00
Europe/Warsaw

Samochody z Fabryki Marzeń w Stacji Mercedes

Już w najbliższy czwartek, 26 czerwca od godziny 14.00 w Stacji Mercedes odbędzie się prezentacja wyjątkowych samochodów prosto z Fabryki Marzeń Mercedesa. Goście Stacji będą mieli okazję wziąć udział w stylizowanych sesjach zdjęciowych, a wszystko to w towarzystwie ekskluzywnych aut.

Czerwony dywan, blask reflektorów i wymarzone samochody – takie atrakcje czekają na gości Stacji Mercedes w najbliższy czwartek, 26 czerwca. Odwiedzający Stację w godzinach 14.00 – 20.00 będą mieli niebywałą okazję zrobić sobie wyjątkowe zdjęcie w luksusowym aucie. Na miejscu do dyspozycji gości będzie stylistka, która zadba o to, by każdy wyglądał na wykonanej fotografii jak prawdziwa gwiazda.

Odwiedzający Stację, którzy tego dnia przybędą do letniego pawilonu, będą także mieli możliwość odbycia jazd testowych modelami E Coupe, E Cabrio, SLK, G, CLS i smart. Czwartkowy Dzień Mercedesa to okazja do tego, by przede wszystkim zobaczyć samochody z Fabryki Marzeń, ale również, aby sprawdzić jak prowadzi się wymarzony model.

***
STACJA MERCEDES, róg ul. Kruczkowskiego i al. 3 Maja w Warszawie.
Na wszystkie wydarzenia w Stacji Mercedes wstęp wolny.

Szczegółowe informacje na temat wydarzeń odbywających się na Stacji Mercedes znajdują się na stronie www.stacjamercedes.pl oraz na facebook.pl/StacjaMercedes, twitter.com/StacjaMercedes i http://instagram.com/stacjamercedes

Stacja Mercedes przez całe lato (do 7 września 2014) oferować będzie spotkania z wyjątkowymi osobami, koncerty, projekcje filmowe, spektakle, gry miejskie oraz atrakcje dla najmłodszych. Inicjatorem projektu jest Mercedes-Benz Polska, a współtwórcą programu i operatorem – Grupa Warszawa. Przez cały czas działania będzie można umówić się na jazdy testowe za pośrednictwem mobilnych sprzedawców obecnych w Stacji. W tym roku do dyspozycji gości będą m. in. klasy A, CLA i GLA.

Kontakt dla mediów:

Marta Wojsz
Tel. 600 361 193
marta.wojsz@lifetube.pl