20
stycznia
2012
|
01:00
Europe/Warsaw

Udany początek nowego roku Setry

Udany początek nowego roku Setry

 

  • 19. Targi Autobusów Używanych IGOM przyciągnęły 1 600 zwiedzających
  • Rozmowy z przedstawicielami handlu z 17 krajów Europy
  • Ponad 200 pojazdów różnych marek w ofercie  

 

Stuttgart/Neu-Ulm - 19. Międzynarodowe Targi Autobusów Używanych (IGOM) przyciągnęły w dniach od 4 do 6 stycznia 2012 na teren zakładu produkcyjnego EvoBus GmbH w Neu-Ulm ponad 1 600 zainteresowanych przedstawicieli handlu i sympatyków marki Setra. Oprócz transakcji handlowych ta tradycyjna już impreza komercyjna stworzyła przedstawicielom firm autobusowych i kierowcom, przybyłym z 17 krajów Europy, możliwość przeprowadzenia rozmów z przedstawicielami działu handlowego Setry.

 

W ofercie sprzedaży znalazło się 217 używanych pojazdów różnych marek. Oprócz Centrum Pojazdów Używanych (GWC) swoje propozycje zaprezentowali także przedstawiciele generalni Setry, spółki-córki EvoBus oraz niezależni dilerzy. Ogółem marka z Ulm sprzedała 37 autobusów używanych i 12 nowych.   

 

Lothar Holder, rzecznik marki Setra w spółce EvoBus GmbH, jest – mimo niesprzyjających warunków pogodowych towarzyszących imprezie - bardzo zadowolony z jej wyników i odzewu, jaki wzbudziła ona wśród klientów: „Jesteśmy dumni, że nowy rok znów możemy rozpocząć  w tak licznym gronie przyjaciół i partnerów rodziny Setry. Duże zainteresowanie autobusami używanymi dowodzi wysokiego uznania jakości Setry na rynku międzynarodowym. Udział transakcji eksportowych w ogólnej sprzedaży autobusów używanych, wynoszący prawie 50 procent, świadczy o ożywieniu w eksporcie.“

 

Oprócz urozmaiconej oferty pojazdów używanych i nowych na targach pojawiły się również oferty prezentowane przez przedstawicieli działu serwisowego Omniplus oraz specjalistów z dziedziny finansowania. Z dużym zainteresowaniem spotkała się także propozycja zwiedzenia pobliskiego zakładu produkcji autobusów.