13
sierpnia
2013
|
02:00
Europe/Warsaw

Weź udział w szkoleniu AMG Driving Academy Poland

Od 28 sierpnia do połowy października potrwa kolejna edycja programu AMG Driving Academy Poland. Uczestnicy szkoleń będą mogli poznać prawdziwe możliwości samochodów Mercedes-AMG na zamkniętym torze, u boku licencjonowanych polskich instruktorów AMG.

Polski oddział Mercedes-Benz kontynuuje wieloletnią tradycję AMG Driving Academy – rozbudowanego cyklu szkoleń pozwalających w bezpiecznych warunkach sprawdzić potencjał modeli z Affalterbach. Dwa indywidualne programy doskonalenia techniki jazdy to wyjątkowa propozycja dla tych, którzy pragną poczuć dawkę adrenaliny za kierownicą aut ze stajni AMG.

AMG on Demand - bezpieczeństwo zamiast brawury

Różnice, które czasami trudno dostrzec na cywilnej drodze, na torze wyścigowym mają decydujące znaczenie. W trakcie szkolenia AMG on Demand uczestnicy mogą przetestować samochody Mercedes-AMG zarówno na drogach publicznych, jak i podczas prób zręcznościowych na torze "Kielce". Przez cały czas pozostają pod opieką licencjonowanych instruktorów AMG, a do ich dyspozycji są modele: SLS AMG, SLK 55 AMG, CLS 63 AMG, C 63 AMG, C 63 AMG Coupé Black Series (co-drive).

AMG BASIC - emocje i osiągi

Program treningu AMG BASIC koncentruje się na jeździe torowej i pozwala nie tylko przetestować maszyny z Affalterbach, ale też usprawnić własne umiejętności prowadzenia samochodu. Zajęcia odbywają się na torze "Kielce" oraz na torze "Poznań", a ich harmonogram dostosowano do warunków panujących na każdym z obiektów. Zakres szkoleń obejmuje m.in. hamowanie awaryjne z ominięciem przeszkody, próby sprawnościowe przy średnich i wysokich prędkościach oraz próby szybkościowe.

Podczas jazdy uczestnikom towarzyszą doświadczeni instruktorzy AMG, którzy służą wskazówkami na temat operowania kierownicą i pedałami, właściwych punktów hamowania czy idealnej linii pokonywania zakrętu.

Nie tylko samochody

Szkolenia AMG Driving Academy nie ograniczają się wyłącznie do jazd testowych. Po emocjonującym dniu na torze uczestnicy mogą zregenerować siły w zaciszu komfortowego hotelu, wymienić doświadczeniami z innymi kierowcami oraz instruktorami i zapoznać się ze szczegółami oferty Mercedes-AMG.

AMG Driving Academy Poland 2013: terminy i zapisy

Tegoroczne zajęcia AMG Driving Academy odbywają się od 28 sierpnia do połowy października br. Szczegółowe terminy szkoleń opublikowane są na naszej stronie. Dodatkowe informacje na temat szkoleń dostępne są tutaj oraz u dealerów Mercedes-Benz.