06
czerwca
2014
|
02:00
Europe/Warsaw

Weź udział w treningu i wygraj Mercedesa Klasy A

Już 8 czerwca na błoniach Stadionu Narodowego odbędzie się Reebok Women’s Fitness Camp – impreza rekreacyjna pod hasłem "Cały fitness w jednym miejscu". Poza energetyzującymi treningami na uczestniczki czekają konkursy, warsztaty i strefa ze zdrową żywnością. Każda z nich ma też szansę na wygranie Mercedesa Klasy A na cały rok.

Reebok Women’s Fitness Camp to pierwsze w Polsce święto fitnessu organizowane na taką skalę. Ćwiczenia będą odbywały się w trzech strefach, a zajęcia poprowadzą doświadczeni trenerzy Les Mills i Reebok University. Program obejmuje zróżnicowane treningi - od rozciągających i siłowych, inspirowanych sztukami walkami, po wyciszające oraz taneczne, w rytmach house'u i hip-hopu.

Ale Reebok Women’s Fitness Camp to nie tylko aktywny wypoczynek. W przerwach odbędą się liczne konkursy oraz profesjonalne warsztaty z dietetykiem oraz fizjoterapeutą, a braki w energii będzie można uzupełnić w strefie ze zdrową żywnością.


Na Reebok Women’s Fitness Camp można zapisać się na stronie womensfitnesscamp.pl. Impreza odbędzie się w niedzielę 8 czerwca br. na błoniach Stadionu Narodowego. Każda z uczestniczek może wygrać nowego Mercedesa Klasy A na okrągły rok.