16
kwietnia
2013
|
02:00
Europe/Warsaw

Wygraj Nowego Mercedesa CLA

W najbliższy weekend (20-21 kwietnia) rusza ORLEN Warsaw Marathon - największa tego typu impreza w Polsce. Mercedes-Benz jako partner maratonu, jest także fundatorem głównej nagrody w konkursie, jaką jest Nowy Mercedes CLA. Co trzeba zrobić, aby ją zdobyć?

ORLEN Warsaw Marathon to święto biegania. Trasa prowadząca głównymi ulicami Warszawy, biegacze i dziesiątki tysięcy kibiców, którzy zbiorą się by dopingować najbliższych. Takie warunki to idealna arena do pokazania prawdziwie niepokornej gwiazdy jaką niewątpliwie jest Nowy Mercedes-Benz CLA. Auta nie tylko będą pełnić funkcję “Pacecarów”, lecz także będą dostępne dla szerszej publiczności w specjalnie do tego przygotowanym pawilonie. Największa atrakcją jest możliwość wygrania całkowicie Nowego Mercedesa CLA.

Jak zdobyć Nowego Mercedesa CLA?

Wystarczy wziąć udział w konkursie. Należy być zarejestrowanym uczestnikiem ORLEN Warsaw Marathon, który otrzymał numer startowy w rywalizacji na dystansie 42,195 km lub 10 km.  Konkurs jest trzyetapowy. W  pierwszym etapie należy odpowiedzieć na serię pytań w specjalnej aplikacji na stronie www.orlenmarathon.pl. Drugi etap to udział w biegu na dystansie maratonu lub 10 km i ukończenie go. Ostatni, trzeci etap odbędzie się na scenie w pobliżu mety biegów, w którym wezmą udział najlepsi zawodnicy po pierwszym etapie, którzy zostali na mecie prawidłowo sklasyfikowani (osiągnięty czas i miejsce nie będzie brane pod uwagę, liczy się tylko udział). Aplikacja konkursowa wraz ze szczegółowym regulaminem będzie aktywna od 15 do 20 kwietnia.