16
lipca
2014
|
02:00
Europe/Warsaw

Z Mercedesem na plażę - Master Truck 2014

Już 18 lipca rozpoczyna się 10. Międzynarodowy Zlot Master Truck. Jak co roku nie zabraknie na nim Mercedesa. Poza prezentacją najbardziej imponujących pojazdów spod znaku Gwiazdy, będzie to okazja do udziału w licznych konkursach dla dorosłych i tych młodszych, a nawet… do relaksu na plaży!

Największy w Polsce zlot pojazdów ciężarowych odbędzie się już po raz kolejny na Autodromie w Nowej Wsi Polskiej pod Opolem. Kilkanaście krajów, kilkaset pięknych pojazdów, oraz kilkadziesiąt tysięcy miłośników motoryzacji – tak co roku wygląda to ważne wydarzenie dla ludzi z branży, pasjonatów oraz sympatyków ciężarówek.

W centralnym punkcie imprezy, przy placu konkursowym i scenie głównej swoje stanowisko będzie miał Mercedes-Benz – zeszłoroczny laureat konkursu na najlepszą ekspozycję Zlotu.

Jak co roku Gwiazda przewidziała wiele okazji. Standardowo już, zaprezentowana zostanie cała gama samochodów ciężarowych: Actros, Antos, Arocs oraz Atego. Ozdobą ekspozycji będzie „Actros by Swansky” – flagowy pojazd Mercedesa pomalowany przez zdobywającego coraz większą popularność artystę młodego pokolenia, Pawła „Swanskiego” Kozłowskiego, oraz ozdobiony licznymi akcesoriami z orginalnej kolekcji Mercedes-Benz. Goście będą mieli okazję zapoznać się bliżej z każdym z wymienionych wyżej modeli, a także porozmawiać na ich temat z obecnymi na miejscu ekspertami.

Nie zapominając, że Master Truck jest przede wszystkim miejscem przyjemności i odpoczynku, Mercedes zaprasza na specjalnie przygotowaną w tym celu… plażę! Na strudzonych gości czekać będzie ciepły piasek, egzotyczne parasole, bar plażowy, a nawet – boisko do siatkówki. Jednocześnie, odwiedzający ekspozycję będą mogli wziąć udział w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, organizaowanych w 100-metrowym namiocie Mercedes-Benz. Atrakcji nie zabraknie również dla dzieci, które będą mogły wykazać się talentami plastycznymi kolorując pojazdy, sportowymi – ścigając się na małych Actrosach, a także wiedzą w ramach wielkiego Koła Fortuny.

Najodważniejszych, Mercedes zaprasza na odbywające się w sobotę i w niedzielę konkursy: przeciąganie Actrosa liną, pojedynek wiedzy o ciężarówkach, a dla najmłodszych – wyścigi miniaturami.

Kontakt:

Aleksander RzepeckiTel. +22 / 312 72 23,
aleksander.rzepecki@daimler.com