17
maja
2013
|
02:00
Europe/Warsaw

Zostań mistrzem instalatorów i wygraj Citana

Zostań mistrzem instalatorów i wygraj Citana

Do 19 września odbywać się będą eliminacje do Mistrzostw Polski Instalatorów, w których główną nagrodą jest Mercedes-Benz Citan. Głównego bohatera nie mogłoby zabraknąć na miejscu – najmniejszy „dostawczak” Mercedes-Benz będzie towarzyszył zmaganiom.

Citan był już prezentowany jako uniwersalny samochód do wielu celów. Tym razem uczestnikom akcji promocyjnej ukaże się on w kolejnej odsłonie – idealnego samochodu dostawczego nawet dla najbardziej wymagających instalatorów. Prezentacje będą odbywały się przy hurtowniach instalacyjnych sieci BIMS w całej Polsce. To właśnie tam będzie można zobaczyć Citany z zabudową warsztatową w akcji, wykorzystując wszystkie swoje właściwości.

Podczas pokazów, w specjalnie przygotowanych namiotach, odbywać się będą eliminacje do Mistrzostw Polski Instalatorów (MPI). Zadanie polegające na jak najszybszym zmontowaniu instalacji z określonych częśći tylko pozornie może się wydawać proste.

Zwycięzcy poszczególnych eliminacji do MPI w nagrodę otrzymają najmłodszego członka samochodów dostawczych Mercedes-Benz na tydzień, a także wezmą udział w finale, organizowanym przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Mistrz Polski Instalatorów poza zaszczytnym tytułem, wyjedzie z zawodów własnym nowym Citanem, który jest główną nagrodą w konkursie.