29
sierpnia
2013
|
02:00
Europe/Warsaw

Zwycięska „Bitwa o Mercedesa”

Zakończyła się Wielka Bitwa o Mercedesa zorganizowana przez Mercedes-Benz Polska i markety OBI! Główną nagrodę – dostawczego Citana - wręczono zwycięzcy 27 sierpnia w siedzibie głównej organizatora. Triumfatorem został Grzegorz Maliszewski, który na długo zapamięta swoją wizytę w markecie OBI.

Akcja promocyjna trwająca od początku maja do końca czerwca cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. W Bitwie o Mercedesa wzięło udział ponad dwieście tysięcy uczestników. Spośród nich wylosowany został Grzegorz Maliszewski, który 27 sierpnia wraz z żoną odebrał nowy samochód marki Mercedes-Benz Citan. – „Wciąż bardzo trudno mi w to uwierzyć. Jeżdżąc po Warszawie wiele razy mijałem Citana, ale nigdy nie spodziewałem się, że zostanę jego właścicielem” – powtarzał wyraźnie szczęśliwy.

Zadanie było bardzo proste. Wystarczyło dokonać zakupu odpowiednich produktów w markecie OBI, odebrać i wypełnić kupon konkursowy. – „Robiąc zakupy zauważyłem ulotkę. Na początku podchodziłem do tego bardzo sceptycznie, przecież nigdy nie wygrałem nic wartościowego” – żartował zwycięzca „Bitwy o Mercedesa”.

Wybór Citana jako nagrody głównej w konkursie nie był przypadkowy. Ten niezawodny, pojemny i dynamiczny samochód dostawczy doskonale sprawdza się nawet w najbardziej wymagających warunkach. O tym doskonale wie Grzegorz Maliszewski, który na co dzień pracuje z samochodami dostawczymi. – „W samochodach marki Mercedes-Benz oprócz funkcjonalności cenię sobie również wygodę prowadzenia” – dodaje zwycięzca konkursu. Zapytany o plany na przyszłość i wykorzystywanie nowego Citana - Grzegorz Maliszewski nie wykluczył możliwości otwarcia swojego biznesu.